..Twój świat w naszych oknach..

Naszym celem jest dbałość o jak najwyższą jakości świadczonych usług. 

Veka

VEKA to profile okienne produkowane  w klasie A, charakteryzującą się grubością zewnętrznej ścianki –  3 mm. Dlaczego jest to tak istotne? Bowiem jest to jeden z najważniejszych parametrów, dzięki któremu możliwa jest optymalna ochrona przed chłodem i hałasem, a jednocześnie zachowanie stabilności i trwałości. VEKA to okna PCV dostępne w wielu modelach, o różnorakim wykończeniu i kolorystyce, jednocześnie przy zachowaniu wysokiej jakości, dzięki czemu idealnie dopasują się do indywidualnych potrzeb każdej osoby i będą służyć długie lata.

Stolarka VEKA to produkty wysoce odporne na warunki atmosferyczne, funkcjonalne i wytrzymałe, dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości. Duży wybór pozwala na dopasowanie produktu niemal do każdego stylu architektonicznego. Są to produkty o gwarantowanej, najwyższej jakości.

Poniżej specyfikacje oferowanych rozwiązań 

Energooszczędność
Okna VECTOR w systemie VEKA dzięki starannie zaprojektowanej, wielokomorowej konstrukcji profili, umożliwiło osiągnięcie wysokiej izolacyjności. Zabezpieczają przed utratą ciepła, co pozytywnie wpłynie na zużycie energii oraz pozwoli zaoszczędzić na kosztach ogrzewania.

Doskonała akustyka
Cisza w domu jest niezwykle istotna. Okna VECTOR, już w standardowej wersji, świetnie chronią przed hałasem. Natomiast odpowiednio wyposażone pozwalają na uzyskanie bardzo wysokiej klasy izolacyjności akustycznej.

Bogactwo kolorów
Coraz częściej w architekturze wnętrz dominują kolorowe okna. W palecie kolorów widnieje kilkadziesiąt wariantów. Nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie, tym bardziej, że kolory okna mogą być różne od wewnątrz i z zewnątrz.

Charakterystyka
PROFIL
– 7-komorowy system VEKA profili o szerokości zabudowy 82 mm;
– Grubość ścianek zewnętrznych profila wynosi 3 mm (z tolerancją 0,2 mm), czyli parametr spełniający najwyższe standardy RAL – „Klasa A”;

SZKLENIE
– szklenie dwu lub trój-szybowe od 24 do 52 mm;
– pewne osadzenie szyby w profilu na głębokość 25 mm ogranicza skraplanie się pary wodnej na szybie oraz utrudnia sforsowanie;

OKUCIE
– zaczepy antywłamaniowe na całym obwodzie okna;
– mechanizm stopniowania uchyłu;
– w pozycji uchylonej daje możliwość czterostopniowej regulacji intensywności przewietrzania pomieszczenia. Funkcja szczególnie przydatna w kuchniach i łazienkach;
– możliwość zastosowania okucia ActivPilot Comfort z systemem wietrzenia szczelinowego oraz okucia activPilot Select z ukrytymi zawiasami;

USZCZELKI
– uszczelnienie środkowe i oporowe;
– uszczelki rozmieszczone w trzech płaszczyznach;
– w oknach w okleinie w kolorze profilu obustronny Winchester oraz obustronny Złoty Dąb standardowo zastosowana uszczelka w kolorze karmelowym;

Stolarka dostępna w innowacyjnej okleinie BLACK JET (czarny gładki)

Dlaczego my?

Oto kilka istotnych powodów, przemawiających za wyborem naszych produktów. Najpierw je poznaj, a następnie przekonaj się o ich słuszności.

SOLIDNE

Jakość jest tym, co w szczególności powinno charakteryzować okna. Jest to bowiem produkt, który służyć powinien wiele lat. Dbamy więc o najlepsze parametry techniczne, by okna PCV były zarówno solidne, jak i komfortowe w użytkowaniu.

RÓŻNORODNE

Każdy z nas ma inne gusta oraz potrzeby, dlatego również w kwestii wyboru stolaki okiennej do własnego mieszkania, powinniśy mieć możliwość rożnych wariantów. Doskonale to rozumiemy, produkując okna o zróżnicowanych parametrach i wyglądzie.

NOWOCZESNE

Oferowane okna powstają na bazie nowoczesnych rozwiązań tak, by łączyły w sobie wszystko to, co w stolarce okiennej najważniejsze, a więc precyzyjne wykonanie, wysokie paametry techniczne, niezwykłą estetykę i pełną funkcjonalność.

PALETA STANDARDOWA OKLEIN IMITUJĄCYCH DREWNO (GRUPA 1)

Orzech

Orzech

Mahoń

Mahoń

Złoty Dąb

Antracyt

PALETA POZA STANDARDOWA OKLEIN IMITUJĄCYCH DREWNO (GRUPA 2)

Dąb Rustykalny

Jasny Dąb

Winchester

Ciemny Dąb

Czarny 7021

Dąb Bagienny

Czekoladowy Brąz

Orzech Włoski

Ciemno-Brązowy

Szary 7039

Antracyt 7016

Kremowy

Wiśnia

Szary Bazaltowy

Biały 9010

Sosna Górska

Szary 7001

Szary 7001

Dąb Bielony

PALETA POZA STANDARDOWA OKLEIN IMITUJĄCYCH DREWNO (GRUPA 3)

Granatowy 5011

Orzech Naturalny

Ciemno-Brązowy

Czerwony 3005

Szary Sygnałowy

Szary Beton 7023

Zielony

Macore

Siena PN Noce

Brylantowo Biały

Czerwony 3011

Zielony 6005

Szary 7035

Czarny gładki

Zielony 6009

Daglezja Letnia

Srebrny

Czarno niebieski

Szary 7038

Szary 7038

Brąz Platynowy

Oregon

Mosiądz

Czarny 7021

Stalowo Niebieski

Szary Bazaltowy

Szary Jedwabny