..Twój świat w naszych oknach..

Naszym celem jest dbałość o jak najwyższą jakości świadczonych usług. 

Rolety zewnętrzne, elewacyjne

Rolety zewnętrzne elewacyjne to doskonałe rozwiązanie na każdym etapie inwestycji. Montaż rozwiązania nie wymaga bezpośredniej ingerencji w bryłę budynku – dzięki skrzynce montowanej bezpośrednio na zewnątrz elewacji lub we wnęce okiennej

Rolety zewnętrzne elewacyjne w tym systemie obsługiwane mogą być zarówno ręcznie jak i z użyciem sterowania automatycznego. Zastosowanie w roletach napędu pozwala dodatkowo na wyposażenie ich w detekcję przeszkód i włączenie do systemu inteligentnego domu.

 
Wygląd rolet i okien oraz kwestia wizualnej estetyki całej elewacji budynku to elementy niezwykle istotne dla inwestorów – dostępność rozwiązań roletowych w różnych wariantach wykończenia pozwala dobrać produkt najlepiej pasujący do indywidualnych preferencji.

Materiały – Pancerze rolet oraz skrzynki wykonane są z wysokiej jakości aluminium. Wypełnienie pancerza stanowi warstwa bezfreonowej pianki pouliretanowej, zapewniająca dobrą izolacje terminczną i akustyczną. Współczynnik przenikania ciepła wynosi U=4,1 W/m2K.

Aluminiowe profile z których składa sie roleta oferowane są w kilkunastu kolorach. Są to min. biały, brązowy, szary, srebrny, złoty dąb,orzech, ciemnobeżowy.

Aluminowe obudowy rolet (skrzynka i prowadnica) można zamówić w dowolnym kolorze z palety Ral lub w wybranych dekorach.

Zabezpieczenia

Prawidłowe i bezpieczne funkcjonowanie rolet zapewniaja nastepujące zabezpiecznia i wzmocnienia:

zamek baskwilowy montowany w dolnej lub środkowej listwie pancerza i obsługiwany obustronnie

  • rygiel ręczny – uniemożliwa podniesienie rolety od zewnątrz
  • rygiel automatyczny – montowany w dolnej listwie. Nie wymaga obsługi ręcznej i skutecznie uniemozliwia podniesienie rolety z zewnatrz
  • wzmocnienie dolnej listwy – stabilizuje pracę pancerza oraz uniemożliwia wyrwanie pancerza z prowadnic
  • wieszak blokujący – (w roletach z napędem elektrycznym oraz przekładnią łańcuszkową) montowany na wale rolety – blokuje pancerz zamkniętej rolety uniemożliwiając podniesienie rolety od zewnątrz
  • integracja z systemem alarmowym – każda niepowołana próba podniesienia rolety włącza system alarmowy
Otwieranie i sterowanie

Eleganckie i trwałe rolety powinny być wyposażone w odpowiedniej jakości systemy sterownia. To od nich zalezy bezawaryjna praca. Dla klienta ważne jest, aby otwieranie rolet nie sprawiało żadnych problemów. Dlatego też systemy sterowania oferowane przez firmę Krispol, niezależnie od rodzaju, charakteryzują sie wysoka jakością i funcjonlanoscią

Najprostsze rozwiązanie to sterowanie ręczne przy pomocy nawijarki tasmy lub sznurka.

Dla klientów lubiących komfort Krispol ma w swojej ofercie rolety z napędem elektrycznym

Napędy elektrycznie umożliwiają podłączenie różniego rodzaju elemntów sterujących. Poczynając od najprostrzych przełaczników klawiszowych lub kluczowych, aż po zaawansowane technologiczie piloty (sterowniki radiowe) o nietuzinkowym wzornictwie i bogatej kolorystyce, wyposarzone w ekrany ciekłokrystaliczne. Otwartośc systemów sterujących umożliwia integrację z innymi urządzeniami budynku np.: z oświetleniem lub automatyką bram wjazdowych.

Przy większej ilości rolet w budynku istnieje możliwość zastosowania sterowowania grupowego pozwalającego na obłsuge kilku niezależnych napędów np. jednym przyciskiem pilota. Opcją dla najbardziej wymagających jest sterowanie inteligentne działające w oparciu o programator czasowy oraz automatykę słoneczną, wiatrową i zmierzchową. Takie rozwiązanie to znaczne ułatwienie, pozwalające na takie ustawienie automatyki, aby ta sama reagowała na zmiany pogody oraz pozorowała obecność domowników podczas wyjazdu.

Dlaczego my?

Oto kilka istotnych powodów, przemawiających za wyborem naszych produktów. Najpierw je poznaj, a następnie przekonaj się o ich słuszności.

SOLIDNE

Okna drewniane to inwestycja w najlepszą jakość. Jest bowiem najszlachetniejszym materiałem konstrukcyjnym, zaś w połączeniu z nowoczesnymi technologiami sprawia, iż z pewnością będzie to inwestycja na lata.

RÓŻNORODNE

Produkty dostępne są w wielu wariantach i są idealnym, ekskluzywnym rozwiązaniem do różnego rodzaju pomieszczeń. Poszczególne modele różnią się chociażby parametrami technicznymi, dzięki czemu możliwy jest dobór rozwiązania szytego na miarę konkretnych potrzeb Klienta.

NOWOCZESNE

Tego typu okna to połączenie tradycyjnego materiału z nowoczesnymi technologiami, dzięki czemu zyskujemy produkt o wyjątkowych parametrach, ponadczasowej klasyce, a do tego w pełni ekologiczne i bezpieczne.