..Twój świat w naszych oknach..

Naszym celem jest dbałość o jak najwyższą jakości świadczonych usług. 

Sonarol

Okna Sonarol to nowoczesne rozwiązania stolarki otworowej do mieszkania, domu czy innego budynku. Precyzyjne wykonanie z dbałością o każdy szczegół, wysokie parametry techniczne oraz możliwość wyboru spośród wielu wariantów sprawia, że okna Sonarol charakteryzują się funkcjonalnością, trwałością a także estetycznym i nowoczesnym wyglądem.

Okna Sonarol podniosą atrakcyjność budynku, wpłyną na komfort życia oraz pozwolą na oszczędności energetyczne. Wybór okien to ważna decyzja na etapie budowy domu bądź jego remontu. Sonarol sprawi, że zawsze będzie to wybór w pełni trafny.

Poniżej specyfikacje oferowanych rozwiązań 

1 głowny opis Sonarol
Okna Moderntherm są dostosowane do potrzeb nowoczesnego budownictwa dzięki szerokim możliwościom personalizacji. Te sprawdzone rozwiązania zapewniają wysoką funkcjonalność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Są one zgodne z Programem Czyste Powietrze*, co potwierdza ich jakość i wysoki standard. Połączenie najwyższego standardu wykonania z ponadczasowym wyglądem. Sześciokomorowe profile ram i skrzydeł o głębokości zabudowy 80 mm oraz pakiety trzyszybowe 48 mm o współczynniku Ug 0,5 W/m2K, zapewniają doskonałą izolacyjność termiczną okna na poziomie 0,81 W/m2K. ** Ponad 30 wzorów oklein do jednostronnego lub obustronnego zastosowania, a do tego szeroki wybór rodzaju i koloru klamek, szkła i osłonek, umożliwia stworzenie swojego idealnego projektu. Zastosowane okucia obwiedniowe AXOR Komfort Line K-3 zawierają dwa zaczepy antywyważeniowe, utrudniające włamanie nawet wtedy, kiedy okno jest w pozycji uchylonej. Dodatkowo posiadają one elementy z grzybami antywłamaniowymi, pozwalającymi na łatwą rozbudowę okucia o kolejne punkty  antywyważeniowe. Możliwość mikrowentylacji przy rozszczelnieniu okna do 6 mm zapewnia optymalną cyrkulację powietrza w pomieszczeniu bez utraty ciepła, a zastosowane okucia wyposażone w zatrzask antyprzeciągowy chronią uchylone skrzydło okienne przed porywami wiatru. Nowoczesna terma
 • Profil: Uw=0,81 W/m2K, 6 komorowe, rdzeń w 4 kolorach (biały, brązowy, szary, karmelowy)
 • Głębokość zabudowy: rama 80mm, skrzydło 80 mm
 • Pakiet szybowy: 48 mm, Ug = 0,5 W/m2K
 • Uszczelki: dwie uszczelki przylgowe
 

Okna Perfectherm wyróżniają się dwiema istotnymi cechami, na które wskazuje już ich nazwa- są one bowiem perfekcyjne i ciepłe. Zadbano w nich o każdy szczegół, dzięki czemu są to nowoczesne okna o najwyższym standardzie.

Profile okienne wykonane są w klasie grubości A, posiadają okucia obwiedniowe o najwyższej klasie antykorozyjności oraz specjalnie profilowane, duże zbrojenia, dzięki czemu gwarantują niezawodność przez wiele lat.  6- cio komorowe profile o grubości 80 mm, 3 szyby, ciepła ramka międzyszybowa ,  zastosowanie 3 -ech uszczelek (rama +  skrzydło) oraz 4 – tej pod pakietem szybowym decyduje o tym  , iż okna Perfectherm są szczelne i ciepłe spełniając tym samym rygorystyczne normy programu „czyste powietrze” oraz „termomodernizacja”

 Rdzenie profili dostępne są w 4-ech kolorach (białym, brązowym, antracytowym oraz karmelowym), dzięki czemu doskonale komponują się z poszczególnym rodzajem okleiny. Skrzydła dostępne są w dwóch kształtach- półzlicowanym oraz niezlicowanym.

System PERFECHTERM ze skrzydłem półzlicowanym lub prostym
6-komorowy system profili
;

 • głębokość zabudowy 80 mm;
 • grubość profili klasa A;
 • uszczelki wciągane z EPDM w kolorze czarnym lub szarym;
 • uszczelki środkowe w ramie i skrzydle, dodatkowa 4 -ta uszczelka pod pakietem szybowym
 • szyba zespolona 48 mm o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,5 W/m2K
 • rdzeń w 4 koloroach: biały, antracyt, miodowy, brąz
 • okucie MACO z serii Multi Matic z 5 cio letnią gwarancją antykorozyjności, w bogatej wersji wposażeniowej

Przekrój profilu niezlicowanego oraz półzlicowanego

 

Stolarka dostępna w innowacyjnej okleinie Black MAT (czarny gładki)

Dlaczego my?

Oto kilka istotnych powodów, przemawiających za wyborem naszych produktów. Najpierw je poznaj, a następnie przekonaj się o ich słuszności.

SOLIDNE

Jakość jest tym, co w szczególności powinno charakteryzować okna. Jest to bowiem produkt, który służyć powinien wiele lat. Dbamy więc o najlepsze parametry techniczne, by okna PCV były zarówno solidne, jak i komfortowe w użytkowaniu.

RÓŻNORODNE

Każdy z nas ma inne gusta oraz potrzeby, dlatego również w kwestii wyboru stolaki okiennej do własnego mieszkania, powinniśy mieć możliwość rożnych wariantów. Doskonale to rozumiemy, produkując okna o zróżnicowanych parametrach i wyglądzie.

NOWOCZESNE

Oferowane okna powstają na bazie nowoczesnych rozwiązań tak, by łączyły w sobie wszystko to, co w stolarce okiennej najważniejsze, a więc precyzyjne wykonanie, wysokie paametry techniczne, niezwykłą estetykę i pełną funkcjonalność.

Warianty kolorystyczne

Zapewniamy najpiękniejsze kolory okien dla każdego domu. Oferujemy profile w kilkudziesięciu wariantach z tzw. palety standardowej. Są to najpopularniejsze kolory oklein, zgodne z najnowszymi trendami oraz zapotrzebowaniem. Istnieje możliwość okleinowania jednostronnego, dwustronnego czy bi koloru (dwie rozne okleiny) dzięki czemu okna doskonale będą prezentować się zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz, idealnie dopasowując do aranżacji.

Złoty Dąb

Mahon

Royal Blue

Dąb Bagienny

Polish Pinie

Białe

Orzech

Antracyt

W stolarce okiennej liczy się przede wszystkim funkcjonalność i jakość, jednak nie można zapominać także o estetyce. Każdemu podoba się co innego, kierujemy się różnymi stylami architektonicznymi oraz wybieramy odmienną kolorystykę elewacji oraz dachu. Nic więc dziwnego, że chcemy mieć także duży wybór w kwestii stolarki tak, by móc ją jak najlepiej dopasować do pozostałych elementów naszego domu, mieszkania czy innej budowli.

Prócz bogatej palety kolorów standardowych oferujemy także możliwość wyboru dowolnego koloru spośród palety barw RAL. Dzięki temu wariantów wyboru jest ogromna ilość i spośród blisko 200 odcieni z pewnością każdy znajdzie ten właściwy.