..Twój świat w naszych oknach..

Naszym celem jest dbałość o jak najwyższą jakości świadczonych usług. 

Aluprof

Aluminiowe systemy okienno-drzwiowe charakteryzują się bardzo dużą żywotnością, w porównaniu z systemami PCV i drewnianymi. To dzięki temu umożliwiają tworzenie konstrukcji o znacznie przewyższających gabarytach i niezwykłej wytrzymałości. Jednocześnie systemy te można kształtować według potrzeb, jak choćby tworzyć łuki czy stosować dowolną kolorystykę, w tym także nanosić strukturę drewna.

W ofercie Aluprof wyróżnić można przede wszystkim:

Fasady- klasyczne fasady słupowo ryglowe, fasady półstrukturalne i fasady strukturalne, przy czym do najważniejszych cech ścian słupowo ryglowych należy:

– bardzo duże spektrum zastosowań zarówno do przeszkleń małych jak i wielkopowierzchniowych;
– odporność na wodę i wiatr przy zachowaniu pełnych walorów estetycznych;
– możliwość tworzenia estetycznego złudzenia, tzn. pionowej lub poziomej linii przy stosowaniu zewnętrznych listew dociskowych o różnych kształtach przy systemach klasycznych;
– możliwość stosowania bezlistwowego połączenia szkła w systemach półstrukturalnych i strukturalnych;
– mocowanie do zewnętrznych części konstrukcji budynku umożliwia zakrywanie stropów międzykondygnacyjnych i tworzenie złudzenia samonośnej konstrukcji szklanej.

System zabudowy balkonowej i okien podawczych- projekt, wykonanie oraz montaż profesjonalnej zabudowy balkonowej, chroniącej przed wiatrem, deszczem, śniegiem. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest osłona mieszkania przed hałasem oraz dodatkowe docieplenie lokalu, poprzez odgrodzenie balkonu od warunków atmosferycznych. Okna kasowe i podawcze ze wspomaganiem podnoszenia szyb lub bez, przy czym zastosowanie specjalnego systemu siłowników sprawia, iż są one wygodne i bezpieczne w użytkowaniu.

Ślusarka przeciwpożarowa- oferujemy także przeciwpożarową ślusarkę aluminiową przeznaczoną do zastosowań w budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej i tam, gdzie zgodnie z przepisami zalecane jest stosowanie tego typu rozwiązań. Produkty Aluprof posiadają odpowiednie certyfikaty, potwierdzające ich jakość oraz umożliwiające ich sprzedaż. Produkty te, w zależności od wymogów, spełniają klasy EI 15, EI 30, EI 45, EI 60. Ponadto oferujemy profesjonalny montaż z użyciem specjalistycznych materiałów, co daje gwarancję bezpieczeństwa i satysfakcji.

Dlaczego my?

Oto kilka istotnych powodów, przemawiających za wyborem naszych produktów. Najpierw je poznaj, a następnie przekonaj się o ich słuszności.

SOLIDNE

Okna drewniane to inwestycja w najlepszą jakość. Jest bowiem najszlachetniejszym materiałem konstrukcyjnym, zaś w połączeniu z nowoczesnymi technologiami sprawia, iż z pewnością będzie to inwestycja na lata.

RÓŻNORODNE

Produkty dostępne są w wielu wariantach i są idealnym, ekskluzywnym rozwiązaniem do różnego rodzaju pomieszczeń. Poszczególne modele różnią się chociażby parametrami technicznymi, dzięki czemu możliwy jest dobór rozwiązania szytego na miarę konkretnych potrzeb Klienta.

NOWOCZESNE

Tego typu okna to połączenie tradycyjnego materiału z nowoczesnymi technologiami, dzięki czemu zyskujemy produkt o wyjątkowych parametrach, ponadczasowej klasyce, a do tego w pełni ekologiczne i bezpieczne.

W stolarce okiennej liczy się przede wszystkim funkcjonalność i jakość, jednak nie można zapominać także o estetyce. Każdemu podoba się co innego, kierujemy się różnymi stylami architektonicznymi oraz wybieramy odmienną kolorystykę elewacji oraz dachu. Nic więc dziwnego, że chcemy mieć także duży wybór w kwestii stolarki tak, by móc ją jak najlepiej dopasować do pozostałych elementów naszego domu, mieszkania czy innej budowli.

Prócz bogatej palety kolorów standardowych oferujemy także możliwość wyboru dowolnego koloru spośród palety barw RAL. Dzięki temu wariantów wyboru jest ogromna ilość i spośród blisko 200 odcieni z pewnością każdy znajdzie ten właściwy.