..Twój świat w naszych oknach..

Pozostałe systemy

Zdajemy sobie sprawę z odmienności i różnorodności gustów oraz potrzeb, dlatego wychodzimy im naprzeciw z szeroką gamą produktów.

Dzięki temu z pewnością każdy znajdzie to, czego szuka, w jakości, której oczekuje oraz cenie, na którą go stać.

Przedstaw nam swoje oczekiwania, my zaś pomożemy dobrać okna „szyte” na miarę Twoich potrzeb.

Poniżej specyfikacje oferowanych rozwiązań

Niektóre rozwiązania dopasowywane są do potrzeb danego regionu bądź kraju. Podobnie jest z oknami- system skandynawski dedykowany jest zwłaszcza krajom skandynawskim oraz Anglii. Na szczególną uwagę zasługuje tu ich otwieranie, gdyż w celu zapewnienia dodatkowej przestrzeni wnętrzarskiej, okna te otwierane są na zewnątrz.

Zalety:

 • System otwierany na zewnątrz;
 • Ekologiczne, wodoodporne lakiery;
 • Możliwość wykonania wersji z nakładkami aluminiowymi z zewnątrz;
 • Dostępne szerokości systemu: standard 95mm (w ościeżnicy), poszerzony 115mm (w ościeżnicy), możliwość zastosowania pakietu trzyszybowego.

To typowe okna angielskie, popularne głównie we Wielkiej Brytanii czy Irlandii. Charakteryzują się przede wszystkim sposobem otwierania góra-dół, co stwarza dodatkową przestrzeń użytkową wewnątrz pomieszczenia. Rozwiązanie to wyróżnia także trwała i solidna konstrukcja, dzięki czemu okna posłużą przez długi czas.

Zalety:

 • System przesuwnym góra – dół;
 • Tradycyjne odważniki żeliwne lub sprężyny, które wspomagają pracę skrzydeł;
 • Ekologiczne, wodoodporne lakiery.

Okna typu Casement to tradycyjne okna angielskie, otwierane na zewnątrz, co zapewnia znaczną oszczędność przestrzeni użytkowej. Okna te zyskały swoją popularność również w Holandii. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość podkreślenia okien dodatkami, takimi jak chociażby szpros ozdobny.

Zalety:

 • Profil Stormproof w standardzie z dwiema uszczelkami lub bardziej tradycyjny profil Flush z jedną uszczelką w standardzie;
 • Zawiasy nożycowe z funkcją EASY CLEAN w standardzie;
 • Ekologiczne, wodoodporne lakiery.

To okna typu obrotowego, sprawdzające się zwłaszcza tam, gdzie istnieje potrzeba częstego i szybkiego wietrzenia pomieszczenia. Dzięki specjalnej technologii możliwe jest wychylenie okna o 180 stopni jednym ruchem, natomiast regulowany hamulec skrzydła utrzymuje skrzydło w dowolnej pozycji wietrzenia. Sprawia to, iż nie tylko wentylacja pomieszczenia jest niezwykle prosta i szybka, ale także znacznie ułatwia to czyszczenie całego okna.

Zalety:

 • Okno obrotowe w poziomie lub pionie;
 • Do wyboru profile 68 lub 78 mm;
 • Drewno klejone trójwarstwowo;
 • Ekologiczne, wodoodporne lakiery.

Dlaczego my?

Oto kilka istotnych powodów, przemawiających za wyborem naszych produktów. Najpierw je poznaj, a następnie przekonaj się o ich słuszności.

EKOLOGICZNE

Jakość jest tym, co w szczególności powinno charakteryzować okna. Jest to bowiem produkt, który służyć powinien wiele lat. Dbamy więc o najlepsze parametry techniczne, by okna PCV były zarówno solidne, jak i komfortowe w użytkowaniu.

RÓŻNORODNE

Każdy z nas ma inne gusta oraz potrzeby, dlatego również w kwestii wyboru stolaki okiennej do własnego mieszkania, powinniśy mieć możliwość rożnych wariantów. Doskonale to rozumiemy, produkując okna o zróżnicowanych parametrach i wyglądzie.

NOWOCZESNE

Oferowane okna powstają na bazie nowoczesnych rozwiązań tak, by łączyły w sobie wszystko to, co w stolarce okiennej najważniejsze, a więc precyzyjne wykonanie, wysokie paametry techniczne, niezwykłą estetykę i pełną funkcjonalność.