..Twój świat w naszych oknach..

Naszym celem jest dbałość o jak najwyższą jakości świadczonych usług. 

Moskitiery

Nasze moskitiery stanowią niezawodne rozwiązania, zapewniające skuteczną ochronę przed wszelkiego rodzaju owadami, takimi jak komary, muchy oraz osy. Oferowane osłony są przystosowane do montażu na drzwiach i oknach, bez konieczności wiercenia dziur w ościeżnicy. Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie moskitiery wyróżniały się najwyższą jakością i funkcjonalnością. 

Stosując nasze moskitiery możesz bez problemu wietrzyć pomieszczenia w miesiącach letnich i cieszyć się ciepłą porą roku bez obaw oraz nie narażając się na irytujące brzęczenie lub bolesne ukąszenia!

Nadają się do wszystkich typów okien, które otwierane lub uchylane są wyłącznie w celu przewietrzenia pomieszczenia. Nie ma tu znaczenia, czy okno jest drewniane, PCV, czy aluminiowe. Zastosowanie moskitiery okiennej nie ogranicza funkcjonalności okna, czy rolety zewnętrznej.


Dzięki specjalnym zaczepom moskitiery te za jednym ruchem ręki mogą zostać zdemontowane np. w celu umycia ramy okna.


Moskitiery okienne cechuje przede wszystkim łatwość montażu oraz prosta budowa zapewniająca wieloletnie użytkowanie. Na zimę moskitiery te można bardzo łatwo zdemontować i przechowywać na strychu, czy w garażu.

Są praktycznym rozwiązaniem do drzwi balkonowych, na taras, czy do ogrodu. Umieszczony w dolnej części drzwi profil chroni siatkę przed uszkodzeniami np. poprzez kopnięcie drzwi nogą. Płaska budowa ramy moskitiery umożliwia jej zastosowanie także w sytuacjach o ograniczonej ilości miejsca.

Firma Hanarol jest producentem systemów osłonowych takich jak rolety materiałowe, rolety zewnętrzne, żaluzje, wertikale, plisy, moskitiery, bramy oraz kraty. Swoim zasięgiem obejmujemy teren całego kraju oraz wybrane rynki krajów Unii Europejskiej. 

 

Dlaczego my?

Oto kilka istotnych powodów, przemawiających za wyborem naszych produktów. Najpierw je poznaj, a następnie przekonaj się o ich słuszności.

SOLIDNE

Okna drewniane to inwestycja w najlepszą jakość. Jest bowiem najszlachetniejszym materiałem konstrukcyjnym, zaś w połączeniu z nowoczesnymi technologiami sprawia, iż z pewnością będzie to inwestycja na lata.

RÓŻNORODNE

Produkty dostępne są w wielu wariantach i są idealnym, ekskluzywnym rozwiązaniem do różnego rodzaju pomieszczeń. Poszczególne modele różnią się chociażby parametrami technicznymi, dzięki czemu możliwy jest dobór rozwiązania szytego na miarę konkretnych potrzeb Klienta.

NOWOCZESNE

Tego typu okna to połączenie tradycyjnego materiału z nowoczesnymi technologiami, dzięki czemu zyskujemy produkt o wyjątkowych parametrach, ponadczasowej klasyce, a do tego w pełni ekologiczne i bezpieczne.