..Twój świat w naszych oknach..

Naszym celem jest dbałość o jak najwyższą jakości świadczonych usług. 

Roletki materiałowe

Aranżacja okna bywa trudna i monotonna. Modny powiew świeżości zapewnią rolety materiałowe, które ciekawie urozmaicą przestrzeń okienną. Tego typu osłony wewnętrzne coraz częściej wybierane są przez praktycznych domowników. Dlaczego? Otóż sekret tkwi w ich funkcjonalnych cechach. 

Są przede wszystkim tanie, łatwe w montażu i niezwykle wygodne w użytkowaniu. Potrzebujesz innych powodów do ich zakupu? Rolety materiałowe nadążają za aktualnie obowiązującymi trendami.

Ochrona przed słońcem

Roletki materiałowe to jeden z systemów ochrony przed słońcem i dekoracji okiennej. Kompleksowy i uniwersalny program pozwala na zasłonięcie niemal każdego okna.

Idealna dekoracja

Podstawową funkcją roletek materiałowych jest ochrona pomieszczenia przed promieniami słonecznymi, ale stanowią one również element dekoracyjny i pomagają stworzyć stosowną atmosferę do pracy czy wypoczynku.

Podkreślenie wnętrza

Stanowią doskonałą ochronę przed nadmiernym nagrzaniem pomieszczeń w upalne dni, a różnorodność oferowanych tkanin, ich gęstości oraz bardzo duża gama kolorów umożliwia dopasowanie do dowolnego wystroju i charakteru wnętrza - od tradycyjnych po awangardowe.

Dlaczego my?

Oto kilka istotnych powodów, przemawiających za wyborem naszych produktów. Najpierw je poznaj, a następnie przekonaj się o ich słuszności.

SOLIDNE

Okna drewniane to inwestycja w najlepszą jakość. Jest bowiem najszlachetniejszym materiałem konstrukcyjnym, zaś w połączeniu z nowoczesnymi technologiami sprawia, iż z pewnością będzie to inwestycja na lata.

RÓŻNORODNE

Produkty dostępne są w wielu wariantach i są idealnym, ekskluzywnym rozwiązaniem do różnego rodzaju pomieszczeń. Poszczególne modele różnią się chociażby parametrami technicznymi, dzięki czemu możliwy jest dobór rozwiązania szytego na miarę konkretnych potrzeb Klienta.

NOWOCZESNE

Tego typu okna to połączenie tradycyjnego materiału z nowoczesnymi technologiami, dzięki czemu zyskujemy produkt o wyjątkowych parametrach, ponadczasowej klasyce, a do tego w pełni ekologiczne i bezpieczne.