..Twój świat w naszych oknach..

Naszym celem jest dbałość o jak najwyższą jakości świadczonych usług. 

ALIPLAST

ALIPLAST to bogata oferta systemów aluminiowych, powszechnie wykorzystywanych przy wykonywaniu różnorakich konstrukcji budowlanych, nawet najbardziej skomplikowanych projektów architektonicznych.

System ECONOLINE to system bez izolacji termicznej, przeznaczony do konstruowania wewnętrznych przegród, zarówno stałych, jak i tych z oknami i drzwiami. Szeroki profil daje dużą swobodę dla projektantów i komfort dla wykonawców. System pozwala na stosowanie zestawów szybowych grubości od 3 do 38 mm.

Ponadto system ten jest kompatybilny z pozostałymi systemami ALIPLAST. W systemie tym istnieje wersja profili drzwiowych ze specjalnie wyprofilowanym eurorowkiem okuciowym służącym do mocowania zaciskowych zawiasów wrębowych. Uzupełnieniem natomiast jest INNERWALL, który świetnie nadaje się do kształtowania zabudowy biurowej- to surowy szkielet, do którego wstrzeliwane są lakierowane listwy. Istnieje tu możliwość stosowania wewnętrznych żaluzji.

Zastosowanie:
– drzwi oraz segmenty ścian działowych przeznaczone do ogólnego stosowania w budynkach użyteczności publicznej i przemysłowej (w pomieszczeniach o charakterze biurowym);
– istnieje możliwość wbudowania drzwi ECONOLINE w ściany działowe wykonane z segmentów ECONOLINE lub w inne ściany o dowolnej konstrukcji, zgodnie z projektem technicznym obiektu;
– możliwość konstruowania drzwi przesuwnych, wahadłowych, łączenie ścian pod dowolnym kątem, oraz wzmacnianie już wykonanych a nawet zamontowanych elementów.

Imperial to z kolei trójkomorowy system przeznaczony do konstruowania zewnętrznych drzwi, okien oraz różnego rodzaju witryn. Zastosowana tu specjalna przekładka termiczna znacznie poprawia wytrzymałość mechaniczną komory zewnętrznej i wewnętrznej profilu. Przekładkę termiczną dodatkowo wyposażono w żyłkę uszczelniającą Coex, która w trakcie procesu wypalania polakierowanych proszkowo profili tworzy niezawodną paraizolację i doskonałe uszczelnienie.

System mocowań wypełnień: od 4 do 51 mm (umożliwiający również szklenie od zewnątrz), stosowanie markowych okuć oraz szerokiej gamy rozwiązań progowych czyni system bardzo nowoczesnym i wszechstronnym. Zaletą okien IMPERIAL jest możliwość właściwego doboru skrzydła do gabarytów okna (kilka rodzajów ościeżnic okiennych oraz skrzydeł) oraz wybór skrzydła w zależności od okucia – istnieją skrzydła przeznaczone do okuć typowo aluminiowych, zgodne ze standardem EURO, jak również do okuć okien

showroom4

Slide Plus to system drzwi przesuwnych izolowanych termicznie. Profil ościeżnicy trójkomorowy, skrzydło jednokomorowe (płaska część zewnętrzna i wewnętrzna jest zespolona przekładką termiczną). Ościeżnice występują w dwóch wersjach: z ekstrudowanym torem jezdnym oraz odrębnym profilem, po którym toczą się wózki, mocowane w dolnych częściach skrzydeł. Pionowe profile skrzydłowe występują z wyprofilowanym pochwytem na całej wysokości skrzydła. Osadzanie wypełnień następuje na etapie montowania skrzydła, we wrębach skrzydeł w kształcie litery „C” bez listew szklących, na uszczelce opasującej wypełnienie. Możliwe do zastosowania grubości wypełnień to 6 – 9 mm i 20 – 24 mm. Naroża skrzydeł łączone są poprzez skręcanie, ościeżnice można skręcać lub zagniatać. Zastosowanie: – drzwi przesuwne 2-, 3-, 4- i 6-kwaterowe.

Dlaczego my?

Oto kilka istotnych powodów, przemawiających za wyborem naszych produktów. Najpierw je poznaj, a następnie przekonaj się o ich słuszności.

SOLIDNE

Okna drewniane to inwestycja w najlepszą jakość. Jest bowiem najszlachetniejszym materiałem konstrukcyjnym, zaś w połączeniu z nowoczesnymi technologiami sprawia, iż z pewnością będzie to inwestycja na lata.

RÓŻNORODNE

Produkty dostępne są w wielu wariantach i są idealnym, ekskluzywnym rozwiązaniem do różnego rodzaju pomieszczeń. Poszczególne modele różnią się chociażby parametrami technicznymi, dzięki czemu możliwy jest dobór rozwiązania szytego na miarę konkretnych potrzeb Klienta.

NOWOCZESNE

Tego typu okna to połączenie tradycyjnego materiału z nowoczesnymi technologiami, dzięki czemu zyskujemy produkt o wyjątkowych parametrach, ponadczasowej klasyce, a do tego w pełni ekologiczne i bezpieczne.

W stolarce okiennej liczy się przede wszystkim funkcjonalność i jakość, jednak nie można zapominać także o estetyce. Każdemu podoba się co innego, kierujemy się różnymi stylami architektonicznymi oraz wybieramy odmienną kolorystykę elewacji oraz dachu. Nic więc dziwnego, że chcemy mieć także duży wybór w kwestii stolarki tak, by móc ją jak najlepiej dopasować do pozostałych elementów naszego domu, mieszkania czy innej budowli.

Prócz bogatej palety kolorów standardowych oferujemy także możliwość wyboru dowolnego koloru spośród palety barw RAL. Dzięki temu wariantów wyboru jest ogromna ilość i spośród blisko 200 odcieni z pewnością każdy znajdzie ten właściwy.