..Twój świat w naszych oknach..

Naszym celem jest dbałość o jak najwyższą jakości świadczonych usług. 

Bramy garażowe rolowane

Brama garażowa to przede wszystkim bezpieczeństwo, komfort użytkowania, trwałość oraz estetyka. Każdy projekt garażu potrzebuje dedykowanego mu rozwiązania, dzięki któremu zadbamy nie tylko o funkcjonalność całego obiektu, ale także dopasujemy rodzaj bramy garażowej do kształtu czy koloru budynku.

Posiadamy szeroki asortyment bram garażowych. Są to bramy garażowe segmentowe, rolowane o zróżnicowanych parametrach technicznych, jednak wszystkie charakteryzuje wysoka jakość, solidna konstrukcja, komfort użytkowania, estetyka wykonania oraz atrakcyjna cena. Bramy garażowe dostępne są w wielu wzorach i kolorach, dzięki czemu z pewnością znajdziesz produkt, który będzie całkowitą odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Wciąż udoskonalamy nasze produkty, wprowadzając w nich rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo użytkowania i zabezpieczające działanie mechanizmów. W każdej bramie montujemy dodatkowe zabezpieczenie przed opadnięciem bramy w przypadku zerwania sprężyny.

Napędy posiadają w standardzie wyłącznik przeciążeniowy, który unosi bramę o ok. 10 cm, gdy ta napotka na opór. Bramę automatyczną można także wyposażyć w fotokomórki, które uniemożliwiają zamknięcie, jeśli w świetle bramy znajdzie się przeszkoda. Rolki jezdne montowane we wszystkich bramach dodatkowo wyposażyć możemy w osłony chroniące palce. Również segmentom bram nadaliśmy specjalnie zaprojektowany, bezpieczny kształt.

Bramy rolowane (garażowe) KRISPOL zbudowane są z trwałych  profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową, co zapewnia ochroną przed utratą ciepła. W przypadku garaży podziemnych doskonałym rozwiązaniem są bramy z profilami wentylacyjnymi. Krispol ma również w ofercie profile z okienkami, które umożliwiają doświetlenie garażu.

 Pancerze bram garażowych rolowanych KRISPOL dostępne są w wielu kolorach, m. in. białym, brązowym, jasnobeżowym, srebrnym.

Klient ceniący naturalną kolorystykę może zdecydował się na bramą wyglądem przypominającą drewno – w dekorze złoty dąb lub mahoń. Prowadnice i (w przypadku bramy zewnętrznej) obudowa dostępne są w dowolnym kolorze palety RAL. Takie rozwiązanie pozwala na idealne dopasowanie kolorystyki całej bramy do elewacji budynku, a tym samym wpływa bezpośrednio na estetykę całego domu 

Dlaczego my?

Oto kilka istotnych powodów, przemawiających za wyborem naszych produktów. Najpierw je poznaj, a następnie przekonaj się o ich słuszności.

SOLIDNE

Okna drewniane to inwestycja w najlepszą jakość. Jest bowiem najszlachetniejszym materiałem konstrukcyjnym, zaś w połączeniu z nowoczesnymi technologiami sprawia, iż z pewnością będzie to inwestycja na lata.

RÓŻNORODNE

Produkty dostępne są w wielu wariantach i są idealnym, ekskluzywnym rozwiązaniem do różnego rodzaju pomieszczeń. Poszczególne modele różnią się chociażby parametrami technicznymi, dzięki czemu możliwy jest dobór rozwiązania szytego na miarę konkretnych potrzeb Klienta.

NOWOCZESNE

Tego typu okna to połączenie tradycyjnego materiału z nowoczesnymi technologiami, dzięki czemu zyskujemy produkt o wyjątkowych parametrach, ponadczasowej klasyce, a do tego w pełni ekologiczne i bezpieczne.