..Twój świat w naszych oknach..

Naszym celem jest dbałość o jak najwyższą jakości świadczonych usług. 

Bramy przemysłowe

BRAMY PRZEMYSŁOWE to doskonałe rozwiązania przeznaczone do hal produkcyjnych i magazynowych, salonów sprzedaży, stacji diagnostycznych, warsztatów oraz myjni samochodowych. Niezależnie od rodzaju są to produkty nie tylko nowoczesne i estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne i bezpieczne.

 

Bramy przemysłowe segmentowe oznaczają przede wszystkim nowoczesność i komfort. Możliwość wyboru wśród wielu dodatkowych opcji wyposażenia gwarantuje spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Staranne wykonanie i nowoczesna forma tych bram dyskretnie podkreślają estetykę budynków.

 • możliwość prawie całkowitego przeszklenia – ważne w przypadku np. salonów samochodowych,
 • dobra izolacja cieplna i termiczna,
 • użycie trwałych materiałów – stal lub aluminium,
 • nowatorskie rozwiązanie – możliwość łączenia ze sobą profili stalowych i aluminiowych,
 • montaż za otworem – nieograniczone światło przejazdu,
 • wiele rodzajów prowadzeń – łatwość dopasowania do każdego pomieszczenia,
 • bramy „specjalnego przeznaczenia” – do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności lub do obiektów o wysokiej częstotliwości pracy bramy,
 • bezpieczeństwo pracowników – zastosowane zabezpieczenia gwarantują , że brama nie opadnie gwałtownie w przypadku jakiejkolwiek awarii,
 • pełna wygoda – automatyczne sterowanie, drzwi serwisowe umożliwiające wchodzenie i wychodzenie bez konieczności podnoszenia bramy,
 • rozbudowana estetyka – dostępne we wszystkich kolorach palety RAL,
 • produkcja na wymiar (na indywidualne zamówienie klienta) – pozwala na realizacje nietypowych projektów architektonicznych,
 • stabilna i bezawaryjna praca,
 • spełnienie wymogów bezpieczeństwa UE – znak CE.

Materiały

Rodzaj i jakość użytych do produkcji materiałów świadczy o jakości produktu. Oczywiście liczą się też inne elementy, ale o powodzeniu decyduje wybór odpowiednich materiałów na etapie rozpoczęcia produkcji.

Ich uniwersalność jest wynikiem rozbudowanej oferty firmy Krispol obejmującej min. możliwośc pełnego przeszklenia bramy. W przyadku bram z tłoczeniem wąskim dzieki zastosowaniu aluminiowego płaszcza segmentow mozliwe jest wyprodukowanie bram o mniejszej wadze, a także o zwiększonej odporności na wigoć -jest to zatem znakomita oferta dla obiektów takich jak myjnie samochodowe.

Ściany sekcji bramy przemysłowej aluminiowej typu K2 IP zbudowane są z anodowanego aluminium o grubości 1,4 mm, a rama sekcji wypełniona jest pojedynczym lub podwójnym szkłem akrylowym. Dolną sekcję bramy stanowi dwuścienna, ocieplona płyta aluminiowa

Bramy aluminiowe dostepne są w pełniej gamie kolorów palety RAL

ergonomiczne rozwiązanie – doskonale sprawdzają się w miejscach, gdzie nie można zamontować bramy segmentowej i gdzie ważna jest przestrzeń w okolicach bramy, funkcjonalność – ich konstrukcja zajmuje bardzo mało miejsca (pancerze nawijają się na wał). Jest to ważne w przypadku hal, w których jeżdżą wózki, dźwigi lub inne urządzenia potrzebujące większej przestrzeni pod stropem, produkcja na wymiar (na indywidualne zamówienie klienta) – pozwala na realizacj nietypowych projektów architektonicznych,
– rozbudowana estetyka – możliwość zamówienia w dowolnym kolorze RAL,
– dobra izolacja termiczna,
– stabilna i bezawaryjna praca,
– spełnienie wymogów bezpieczeństwa UE – znak CE.

Materiały

Mocna konstrukcja musi składać się z trwałych elementów. W przypadku bram rolowanych Klient ma możliwość wybrania jednego z kilku rodzajów profili, który najlepiej spełni jego oczekiwania.

Oferowane są:
– profile stalowe, ocynkowane ogniowo,
– profile stalowe perforowane, ocynkowane ogniowo,
– profile stalowe dwuścienne, wypełnione bez freonową pianką poliuretanową, ocynkowane ogniowo, pełne,
– profile stalowe dwuścienne, wypełnione bez freonową pianką poliuretanową, ocynkowane ogniowo, z przeszkleniami,
– profile aluminiowe,
– profile aluminiowe dwuścienne, wypełnione styropianem

Warto zwrócić uwagę na możliwość łączenia ze sobą profili pełnych z profilami perforowanymi lub z przeszkleniami, co jest ważne z punktu widzenia funkcjonalności bramy, ale ma również pozytywny wpływ na jej walory estetyczne.

Dlaczego my?

Oto kilka istotnych powodów, przemawiających za wyborem naszych produktów. Najpierw je poznaj, a następnie przekonaj się o ich słuszności.

SOLIDNE

Okna drewniane to inwestycja w najlepszą jakość. Jest bowiem najszlachetniejszym materiałem konstrukcyjnym, zaś w połączeniu z nowoczesnymi technologiami sprawia, iż z pewnością będzie to inwestycja na lata.

RÓŻNORODNE

Produkty dostępne są w wielu wariantach i są idealnym, ekskluzywnym rozwiązaniem do różnego rodzaju pomieszczeń. Poszczególne modele różnią się chociażby parametrami technicznymi, dzięki czemu możliwy jest dobór rozwiązania szytego na miarę konkretnych potrzeb Klienta.

NOWOCZESNE

Tego typu okna to połączenie tradycyjnego materiału z nowoczesnymi technologiami, dzięki czemu zyskujemy produkt o wyjątkowych parametrach, ponadczasowej klasyce, a do tego w pełni ekologiczne i bezpieczne.