..Twój świat w naszych oknach..

Naszym celem jest dbałość o jak najwyższą jakości świadczonych usług. 

Podkarpacka Grupa Okienna Okno-Rest

Nie będzie raczej żadnym odkryciem jeśli stwierdzimy, że skoro znalazłeś się na naszej stronie, to raczej nie czujesz się specjalistą w dziedzinie stolarki okienno-drzwiowej. Jeśli natomiast zechciałeś przejrzeć zakładkę „O nas”, to z pewnością chcesz nas bliżej poznać. No możesz jeszcze co najwyżej być naszą konkurencją, jednak pozostańmy przy tej pierwszej opcji, zaś konkurencję pozdrawiamy.

Nasza Historia

Pozwólcie więc, że przybliżymy nieco zarówno historię, jak i charakter naszej działalności. Jesteśmy profesjonalnymi salonami, działającym w zakresie stolarki okienno-drzwiowej. Zajmujemy się kompleksową obsługą zarówno klientów indywidualnych, jak i firm, czy też wszelkich innych podmiotów, świadcząc usługi nie tylko na terenie miasta czy województwa,  ale także i całego kraju a nawet Europy.

W grupie siła

Posiadamy bogate doświadczenie w dziedzinie stolarki otworowej, funkcjonując od 1998 roku pod marką Podkarpackiej Fabryki Okien „Okno-Rest”, będąc początkowo jednymi z salonów firmowych spółki. W 2008 roku nastąpiła jednak transformacja, w efekcie czego każdy z przedmiotowych salonów stał się niezależnym podmiotem, działającym pod własną marką. Tak powstała „Podkarpacka Grupa Okienna”, zrzeszająca najprężniej działające salony. Dzięki temu możliwa jest niezależność, ale także i owocna współpraca, która wzrastała na sile przez tyle lat. To z kolei pozwoliło stworzyć bogatą ofertę produktów najlepszej jakości, o różnorakich parametrach oraz z każdej półki cenowej.

Oferta skrojona na miarę Twoich potrzeb

Współpracując od lat z kilkoma renomowanymi producentami, możemy zaoferować szeroki wachlarz produktów najlepszej jakości. Są to przede wszystkim okna, drzwi zewnętrzne, bramy garażowe, rolety zewnętrzne a także takie akcesoria, jak parapety, moskitiery, czy roletki materiałowe. W ofercie posiadamy zarówno okna PCV, jak i stolarkę drewnianą do mieszkań, domów, obiektów gospodarczych oraz przemysłowych. Stawiamy jedynie na sprawdzonych producentów, gwarantujących najlepszą jakość swoich produktów. Niezależnie od tego, czego szukasz, z pewnością jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje potrzeby. Pozwól nam tylko poznać swoje oczekiwania. Co więcej, swojej decyzji nie musisz opierać wyłącznie na naszych słowach- posiadamy bogatą ekspozycję produktów z każdego segmentu naszej oferty, dzięki czemu możesz lepiej poznać możliwości poszczególnych wariantów.

Kompleksowe podejście do tematu

Nie tylko sprzedaż, ale także doradztwo, pomiar, montaż i serwis. Taka kompleksowość usług sprawia, że cały proces jest dla Ciebie prosty, komfortowy i korzystny. Każdy z nas, pracowników, jest  wyszkolonym doradcą, który odpowie na tyle pytań, ile potrzebujesz zadać, wyjaśni, rozwieje wszelkie wątpliwości a w trakcie montażu nawet napije się z Tobą kawy. Mimo iż na temat okien wiemy wszystko, zdajemy sobie sprawę z postępu technicznego, dlatego nie rezygnujemy ze szkoleń, które pozwalają nam poznawać i wykorzystywać nowoczesne rozwiązania.

Doradztwo– pozwala rozwiać wszelkie wątpliwości, przekazać Ci niezbędną wiedzę, wyodrębnić parametry, na których Ci zależy. Dzięki temu możliwe będzie dobranie oferty odpowiadającej Twoim potrzebom.

Sprzedaż– niezależnie od tego, czy kupujesz okna, drzwi, rolety czy bramę, otrzymujesz produkt najwyższej jakości od sprawdzonego producenta. Nasza współpraca z renomowanymi producentami owocuje jeszcze czymś ważnym, a mianowicie promocjami. Uczestniczymy we wszystkich akcjach promocyjnych naszych dostawców, a poza tym traktujemy ze szczególnym wyróżnieniem tych, którzy kompleksowo korzystają z naszej oferty.

Pomiar– to niezwykle ważny element, pozwalający na dokonanie wszelkich ustaleń technicznych, związanych z montażem i użytkowaniem okien, drzwi czy innych elementów.

 

Montaż- współpracujemy od lat z tą samą ekipą montażową, stosując sprawdzone materiały montażowe.

Serwis- zwykle nowa stolarka nie wymaga serwisu, natomiast zapewniamy także obsługę pogwarancyjną, dokonujemy regulacji i konserwacji, a także wymiany oraz napraw.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż zakup okien czy drzwi dla wielu klientów jest inwestycją na całe życie. Dołożymy więc wszelkich starań, by była to inwestycja trafiona, dająca Tobie zadowolenie, nam zaś satysfakcję i utwierdzenie w tym, że to co robimy, robimy dobrze.