..Twój świat w naszych oknach..

Naszym celem jest dbałość o jak najwyższą jakości świadczonych usług. 

Rolety podtynkowe

Rolety zewnętrzne podtynkowe to praktyczny system, który spełnia funkcję ochronną naszych budynków na różne sposoby: idealnie izolując termicznie, chroniąc naszą prywatność i spokój, a także zapewniając dobrą barierę antywłamaniową. 

Roleta elewacyjna zewnętrzna produkowana jest z wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących ich najwyższą jakość. Roleta zewnętrzna zarówno w systemie podtynkowym jak i natynkowym (adaptacyjnym) wytwarzana jest aby poprawić bilans energetyczny budynku. Latem gdy na zewnątrz panuje wysoka tempertura zapewnia przyjemny chłód natomiast zimą w dużym stopniu pozwala obniżyć koszty ogrzewania. Rolety zewnętrzne tworzą atmosferę swobody i sprawiają, że nasz dom staje się miejscem bezpiecznym, do którego z przyjemnością wracamy. 

 

Materiały

Pancerze rolet oraz skrzynki wykonane są z wysokiej jakości aluminium. Wypełnienie pancerza stanowi warstwa bezfreonowej pianki poliuretanowej, zapewniająca dobrą izolację termiczną. Współczynnik przenikania ciepła wynosi U=4,1 W/(m2K). Odpowiedni dobór rolet może zadecydować o atrakcyjności całego budynku, dlatego wybór musi być szeroki i taka właśnie jest oferta firmy KRISPOL.

PANCERZE ROLET – aluminiowe profile, z których składa się roleta – oferowane są w kilkunastu kolorach. Są to m.in. biały, brązowy, szary, srebrny, dąb złoty, orzech, ciemnobeżowy.

Aluminiowe obudowy rolet (składające się ze skrzynki i prowadnic) można zamówić w dowolnym kolorze palety RAL lub wybranych dekorach. Prawidłowe i bezpieczne funkcjonowanie rolety umożliwiają następujące zabezpieczenia i wzmocnienia:

Zamek baskwilowy, montowany w dolnej lub środkowej listwie pancerza i obsługiwany obustronnie.
Rygiel ręczny – uniemożliwia podniesienie z zewnątrz zamkniętej rolety. Stosowany w roletach w systemie aluminiowym.
Rygiel automatyczny – montowany w dolnej listwie. Nie wymaga obsługi ręcznej i skutecznie uniemożliwia podniesienie rolety z zewnątrz.
Wzmocnienie dolnej listwy – stabilizuje pracę pancerza oraz uniemożliwia wyrwanie pancerza z prowadnic – zalecane do rolet o podwyższonej odporności na włamanie. 
Wieszak blokujący (w roletach z napędem elektrycznym oraz przekładnią łańcuszkową) – montowany na wale rolety – blokuje pancerz zamkniętej rolety uniemożliwiając podniesienie z zewnątrz.
Integracja z systemem alarmowym – każda niepowołana próba podniesienia rolety włącza sygnalizację alarmową. 

Eleganckie i trwałe rolety powinny być wyposażone w odpowiedniej jakości systemy sterowania. To od nich zależy bezawaryjna praca. Dla Klienta ważne jest, aby otwieranie rolet nie sprawiało żadnych kłopotów. Dlatego też systemy sterowania KRISPOL, niezależnie od rodzaju, charakteryzują się wysoką jakością i funkcjonalnością. Najprostsze rozwiązanie to sterowanie ręczne przy pomocy nawijarki taśmy lub sznurka.

Dla Klientów lubiących komfort KRISPOL ma w swojej ofercie rolety z napędem elektrycznym.

Napędy elektryczne zamontowane w roletach KRISPOL umożliwiają podłączenie różnego rodzaju elementów sterujących. Poczynając od najprostszych sterowników klawiszowych lub kluczowych, aż po zaawansowane technologicznie piloty (sterowniki radiowe) o nietuzinkowym wzornictwie i bogatej kolorystyce, wyposażone w ekrany ciekłokrystaliczne. Otwartość systemów sterujących umożliwia integrację z innymi urządzeniami budynku np.: oświetleniem lub automatyką bram wjazdowych.

Przy większej ilości rolet w budynku istnieje możliwość zastosowania sterowania grupowego pozwalającego na obsługę kilku niezależnych napędów np. jednym przyciskiem pilota. Opcją dla najbardziej wymagających jest sterowanie inteligentne działające w oparciu o programator czasowy oraz automatykę słoneczną, wiatrową i zmierzchową. Takie rozwiązanie to znaczne ułatwienie, pozwalające tak ustawić automatykę, aby ta sama reagowała na zmiany pogody oraz pozorowała obecność domowników podczas wyjazdu.

Dlaczego my?

Oto kilka istotnych powodów, przemawiających za wyborem naszych produktów. Najpierw je poznaj, a następnie przekonaj się o ich słuszności.

SOLIDNE

Okna drewniane to inwestycja w najlepszą jakość. Jest bowiem najszlachetniejszym materiałem konstrukcyjnym, zaś w połączeniu z nowoczesnymi technologiami sprawia, iż z pewnością będzie to inwestycja na lata.

RÓŻNORODNE

Produkty dostępne są w wielu wariantach i są idealnym, ekskluzywnym rozwiązaniem do różnego rodzaju pomieszczeń. Poszczególne modele różnią się chociażby parametrami technicznymi, dzięki czemu możliwy jest dobór rozwiązania szytego na miarę konkretnych potrzeb Klienta.

NOWOCZESNE

Tego typu okna to połączenie tradycyjnego materiału z nowoczesnymi technologiami, dzięki czemu zyskujemy produkt o wyjątkowych parametrach, ponadczasowej klasyce, a do tego w pełni ekologiczne i bezpieczne.