Zgrzewy UltraLink/V-Perfect

W naszej ofercie znajdziecie produkty firmy Domel wykorzystujące technologię UltraLink. Dzięki innowacyjnej technologii zgrzewania kształtowego, okna zyskują trwałe i precyzyjne połączenia profili oraz niespotykany dotąd na rynku estetyczny zgrzew w narożnikach okiennych.

Zastosowanie technologii UltraLink przynosi liczne korzyści, m.in. zapewnia idealne zgrzanie uszczelek, co gwarantuje doskonałą szczelność okna. Oferujemy nieograniczone możliwości aranżacyjne, które zapewniają pełną swobodę w wykończeniu okna. Co więcej, trwałość i niezawodność użytkowania przez wiele lat to kolejne atuty naszych produktów.

Chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na naszą najnowszą propozycję – Zgrzew UltraLink/V-Perfect. Dostępne są one dla okien z okleinami jednostronnymi i dwustronnymi w kolorze białym. Minimalne wymiary skrzydła to 400mm x 400mm, a wymiary całego okna nie mogą być mniejsze niż około 480mm x 480mm. W przypadku, gdy któryś z wymiarów będzie mniejszy niż 400mm, zostaną zastosowane tradycyjne zgrzewy.

Zgrzewy UltraLink/V-Perfect nie występują w skosach oraz oknach łukowych. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i przekonania się, że nasze produkty spełniają nawet najwyższe wymagania!