Zapraszamy do firmy Okno-Rest z Rzeszowa – Twój partner w termomodernizacji budynków!


Dotacje na termomodernizacje – prosta droga do dofinansowania!

Jednym z najskuteczniejszych sposobów poprawy efektywności energetycznej budynku jest kompleksowa termomodernizacja. Obejmuje ona nie tylko docieplenie ścian i wymianę źródła ciepła (np. na pompę ciepła), ale także wymianę lub renowację okien i drzwi. Warto pamiętać, że nieszczelna stolarka okienna może odpowiadać nawet za 25% strat ciepła wewnątrz Twojego domu. Dlatego wymiana stolarki okiennej w ramach kompleksowej termomodernizacji przy wsparciu dotacji stanowi kluczowy krok w poprawie izolacji cieplnej budynku.

Dofinansowanie na termomodernizację domu można uzyskać m.in. z programu Czyste Powietrze. Wysokość dopłaty zależy od zakresu inwestycji, a maksymalna kwota dofinansowania na kompleksową termomodernizację wynosi aż 135 tysięcy złotych! Aby skorzystać z dotacji, wystarczy złożyć odpowiedni wniosek.

W ofercie firmy Okno-Rest znajdują się systemy okienne MODERNTHERM i PERFECTHERM oraz drzwi MODERNDOOR, które kwalifikują się do programu Czyste Powietrze. Oznacza to, że możesz zakupić nasze produkty z dofinansowaniem!

W trosce o naszych klientów, pragniemy maksymalnie ułatwić proces pozyskiwania dotacji. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z firmą TermoModernizacje, która dysponuje wyszkolonymi fachowcami, gotowymi pomóc w pozyskaniu dotacji na termomodernizację. Nasi partnerzy zajmą się wszystkimi formalnościami, począwszy od profesjonalnego doradztwa, przygotowania odpowiedniej dokumentacji, złożenia wniosku o dotację, aż po właściwy projekt i realizację prac termomodernizacyjnych zgodnie z wymogami dotacji. Przebieg całego procesu ocieplania budynku odbywa się zgodnie z najnowszymi standardami i wymaganiami technicznymi, zaczynając od wyboru odpowiednich materiałów, poprzez przygotowanie powierzchni, aż do wykonania izolacji termicznej!

Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej: www.termomodernizacje.pl

Dołącz do nas i skorzystaj z dotacji na termomodernizację! Hasztagi: #czystepowietrze #mojeciepło #mójprąd