..Twój świat w naszych oknach..

Naszym celem jest dbałość o jak najwyższą jakości świadczonych usług. 

Stolarka renowacyjna

Obiekty zabytkowe mają niezwykły urok. Przystępując do renowacji takich budynków, ważna jest dbałość o każdy detal. Stolarka okienna gra tu kluczową rolę, gdyż w dużej mierze kształtuje ostateczny efekt wizualny obiektu. Prócz wyglądu, niemniej ważne są pozostałe parametry techniczne, gwarantujące funkcjonalność, bezpieczeństwo i ciepło.

photo-1509644851169-2acc08aa25b5
photo-1543419519-d9a300e6b2f9

Okna CLASICTHERM RENOVO przeznaczone są do renowacji okien w budynkach zabytkowych. Posiadają 6-komorowy system profili o głębokości zabudowy 70 mm, dostępne są w pakietach 2 i 3-szybowych, zapewniając doskonałą izolację termiczną okna a także dostępne są w szerokiej palecie kolorystycznej, dzięki czemu można je dopasować do pozostałych elementów architektury budynku.

Stolarka CLASICTHERM RENOVO daje możliwość montażu okien bez konieczności demontażu starych, drewnianych ram, dzięki czemu nie dochodzi do uszkodzeń elewacji, jednocześnie zachowując dobry dostęp światła.

Dlaczego my?

Oto kilka istotnych powodów, przemawiających za wyborem naszych produktów. Najpierw je poznaj, a następnie przekonaj się o ich słuszności.

SOLIDNE

Jakość jest tym, co w szczególności powinno charakteryzować okna. Jest to bowiem produkt, który służyć powinien wiele lat. Dbamy więc o najlepsze parametry techniczne, by okna PCV były zarówno solidne, jak i komfortowe w użytkowaniu.

RÓŻNORODNE

Każdy z nas ma inne gusta oraz potrzeby, dlatego również w kwestii wyboru stolaki okiennej do własnego mieszkania, powinniśy mieć możliwość rożnych wariantów. Doskonale to rozumiemy, produkując okna o zróżnicowanych parametrach i wyglądzie.

NOWOCZESNE

Oferowane okna powstają na bazie nowoczesnych rozwiązań tak, by łączyły w sobie wszystko to, co w stolarce okiennej najważniejsze, a więc precyzyjne wykonanie, wysokie paametry techniczne, niezwykłą estetykę i pełną funkcjonalność.

Warianty kolorystyczne

Zapewniamy najpiękniejsze kolory okien dla każdego domu. Oferujemy profile w kilkudziesięciu wariantach z tzw. palety standardowej. Są to najpopularniejsze kolory oklein, zgodne z najnowszymi trendami oraz zapotrzebowaniem. Istnieje możliwość okleinowania jednostronnego bądź dwustronnego, dzięki czemu okna doskonale będą prezentować się zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz, idealnie dopasowując do aranżacji.

Złoty Dąb

Mahon

Royal Blue

Dąb Bagienny

Polish Pinie

Białe

Orzech

Antracyt

W stolarce okiennej liczy się przede wszystkim funkcjonalność i jakość, jednak nie można zapominać także o estetyce. Każdemu podoba się co innego, kierujemy się różnymi stylami architektonicznymi oraz wybieramy odmienną kolorystykę elewacji oraz dachu. Nic więc dziwnego, że chcemy mieć także duży wybór w kwestii stolarki tak, by móc ją jak najlepiej dopasować do pozostałych elementów naszego domu, mieszkania czy innej budowli.

Prócz bogatej palety kolorów standardowych oferujemy także możliwość wyboru dowolnego koloru spośród palety barw RAL. Dzięki temu wariantów wyboru jest ogromna ilość i spośród blisko 200 odcieni z pewnością każdy znajdzie ten właściwy.